Share |
 0535 677 52 49 (Münür Hoca)   gercekbal@gmail.com   İletişim Formu
 Bal    Polen    Propolis    Karakovan  
Polen hakkında herşey, www.gercekpolen.comDeğerli Ziyaretçilerimiz,
2016 sezonu balımız tamamen tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz. 2017 Eylül dönemi için ön sipariş verebilirsiniz.
 
Ülkemizde çok az kişiye nasip olan, hiç bir şekilde katkı verilmeden üretilen ve standartların çok üzerindeki balımızı tercih etmiş olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla.


Koyulhisar

İç Anadolu bölgesinin kuzeydoğusunda, batıdan doğuya doğru uzanan Kelkit Vadi’si üzerinde Iğdır Dağı eteklerinde kurulu Sivas İline bağlı bir ilçedir. 

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Yaylaları ( Eğriçimen , Keyfalan , Ardıçalan , Sarıçiçek vs. ) , Kelkit Irmağı , dereleri , ormanları , göl ve göletleri ile gezilmeye , görülmeye değer bir ilçedir.

Doğusunda Suşehri, batısında Reşadiye, güneyinde Zara-Doğanşar, kuzeyinde Mesudiye, kuzeydoğusunda Şebinkarahisar ilçeleri bulunmaktadır. İlçe merkezi Sivas iline 180 km. uzaklıkta, ortalama yükseltisi 850 m. olup yüzölçümü 946 km2’dir. Nüfus sayımlarına göre ; 5706 merkez, 19.228 köy nüfusu olmak üzere toplam nüfusu 24.934’tür.

Koyulhisar , vadi içerisinde kurulmuş, kuzeyden ve güneyden 1500 metreden fazla yükseltisi olan sıradağlarla çevrilidir. Bu dağlar duvar görünümünde, geçit vermeyen kıvrımlar şeklindedir.

İklim ; Karadeniz Bölgesinin ılıman ve İç Anadolu Bölgesinin karasal iklimi arasında geçiş özelliği göstermektedir. Karadeniz İkliminin karakteristiğini daha fazla taşımakta olup bunu çam, köknar, gürgen ve meşeliklerle kaplı orman örtüsü özellikleri yansıtmaktadır.

Etiketler: Koyulhisar

Daha önce “Koyulhisar” yazısı için 8 yorum yapılmıştır.

 1. Sami ATMACA yorumladı:

  Merhabalar Dostlar,
  Yaklaşık 1 ay kadar önce bal siparişi verdim. Doğrusu sipariş vermeden önce baya bir tereddüt ettim. Çünki bal konusu ciddi bir konu ve malesef piyasadaki 10 balcıdan 9 u sahte bal satıyor. Yinede denemeye değer diye düşündüm ve Münür Hocamı aradım. Hocam gerçek ve detaylı bilgiler verdi. Normalde aldığım 3 kg lık bal 2.5 ayda tükenirken hocamın gönderdiği balı 1 ay da tükettik. Gönül rahatlığı ile oğluma yedirebiliyorum. Biraz önce 6 kg daha sipariş verdim. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.Mutlaka deneyin.

 2. Sude - Kuzey Tibet yorumladı:

  tarkan amca,siteniz çok güzel olmuş tebrikler biz tibetle kardeşce dedemin ballarını yiyerek büyüyoruz

 3. Mehmet Mörü yorumladı:

  Tüm arkadaşların denemesini tavsiye ederim.ben ve tanıdıklarıma aldım.herkes begenmiş.denemekte fayda var.
  Emeği geçenlere teşekkürler.

 4. Osman Haluk ARABACI yorumladı:

  Sevgili Dostlar ,

  Bende tesadüf sonucunda hem karakovan hemde petek balını denedim.Piyasada satılan ballardan farklı ve keyifle yedigimiz bir ürün.

  Emegi gecenlere teşekkür ediyorum

 5. Aziz Lâv yorumladı:

  Balınızın saflığı tadar tadmaz anlaşılıyor. Bütün ailemizin kahvaltı sofralarını süsleyen bu şifalı bal, reçel ve emsâli gıdaları soframızdan kaldırdı.

  Bize bu zamanda saf bal yeme imkânı sagladıgınız için size teşekkürlerimizi sunarız.

 6. KAZIM ASLAN yorumladı:

  SN TARKAN EROĞLU BEY SAMİMİ VE İÇTEN MESAJINIZI ZEVKLE OKUDUM DUYARLILIĞINIZ İCİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TARKAN BEY MÜSAİT BİR ZAMANDA SİZDEN BAL RİCA EDİCEM SAYGILARIMLA

 7. a.rahman oktay yorumladı:

  Katkısız bal olduğu, görürgörmez, tadar tatmaz anlaşılıyor.Bize çocukluğumuzdaki o gerçek bal lezzetini
  yeniden yaşattığınız için size ne kadar teşekkür etsek azdır.
  a.oktay

 8. Arif Genç yorumladı:

  Her ürünün sahtesinin yapıldığı günümüzde böyle bir şeyden haberdar olmak sevindirici inşallah bizlerde Bu Şifalı Bal’dan faydalanırız.Teşekkürler

Yorum Yapabilirsiniz.