Share |
 0535 677 52 49 (Münür Hoca)   gercekbal@gmail.com   İletişim Formu
 Bal    Polen    Propolis    Karakovan  
Polen hakkında herşey, www.gercekpolen.comDeğerli Ziyaretçilerimiz,
2016 sezonu balımız tamamen tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz. 2017 Eylül dönemi için ön sipariş verebilirsiniz.
 
Ülkemizde çok az kişiye nasip olan, hiç bir şekilde katkı verilmeden üretilen ve standartların çok üzerindeki balımızı tercih etmiş olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla.


Balın kaynağından adresinize…

Hiçbir  katkı maddesi kullanılmadan , Sivas’ın Zara ilçesinde üretilmiş organik balımızı ilginize sunuyoruz. En doğal haliyle petekli olarak sunduğumuz balımız , üretilebilecek “en saf” ve “en doğal” baldır. Bizim için 40 yıldır ticari bir faaliyet olmaktan çok bir tutku olan arıcılık mesleğinde , asıl mesleğimiz olan öğretmenliğin verdiği , disiplin , özveri , dürüstlük ve şeffaflık anlayışı içinde üretim yapmaktayız.

Uzun yıllardır sadece Koyulhisar , Suşehri ve Zara yörelerimizde bilinen ve yoğun talep gören balımızı , saf bal arayıp da bulamayan , bulup da alamayan , ihtiyacı olup da ulaşamayan her kesime memnuniyetle sunuyoruz.

Lütfen bunları bilin ;  Türkiye’de üretilen balların büyük bir kısmı şeker veya glikoz katkılıdır. Bu nedenle arıların bir gramı için onlarca çiçekte dolaştığı bal marketlerde çok ucuz fiyatlarda satılmaktadır. Nerdeyse reçel fiyatına bal satıldığına hiç dikkat ettiniz mi? 1 ton saf bal üretebilmek için kilometrelerce arazi gerektiğini biliyor musunuz? Peki arıcılar nasıl oluyor da çiçek ve bitki örtüsünün yeterli olmadığı , küçük arazilerde tonlarca bal alabiliyorlar ? Mucizevi bir besin maddesi olan bal , ehil olmayan kişiler sayesinde değersiz bir besin haline getirilmekte ve piyasaya sürülmektedir.

Bizler hem saf bal üretiyoruz hem de en uygun fiyatla sunmaya çalışıyoruz. Bizi daha yakından tanımak için www.gercekbal.com sitemizdeki yazıları incelemenizi öneriyoruz. Ayrıca bal hakkında iletmek istediğiniz her tür düşünce , görüş ve sorunuzu gercekbal@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Etiketler: Latest Public Post, mainpage_welcome

Daha önce “Balın kaynağından adresinize…” yazısı için 2 yorum yapılmıştır.

  1. Enver Erdem yorumladı:

    Gerçek bal ararken sitede tesadüfen rastladığım GERÇEKBAL’dan sipariş ettiğim bal iki gün içerisinde elimde olduğu gibi gerçek ve katkısız bal yiyorum.Sizlere çok teşekkür ediyorum.

  2. sinan atar yorumladı:

    Gerçekden güzel bal , herşeyi ile doğal organik diye bal satanlardan bile daha organik. Teşekkürler Münür Hocam balınız harika!

Yorum Yapabilirsiniz.