Share |
 0535 677 52 49 (Münür Hoca)   gercekbal@gmail.com   İletişim Formu
 Bal    Polen    Propolis    Karakovan  
Polen hakkında herşey, www.gercekpolen.comDeğerli Ziyaretçilerimiz,
2016 sezonu balımız tamamen tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz. 2017 Eylül dönemi için ön sipariş verebilirsiniz.
 
Ülkemizde çok az kişiye nasip olan, hiç bir şekilde katkı verilmeden üretilen ve standartların çok üzerindeki balımızı tercih etmiş olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla.


2016 Bal Üretimi ve Siparişler

Değerli ziyaretçilerimiz, 2016 Eylül ayı itibari ile arılarımızdan almış olduğumuz ballarımız malesef tükenmiştir. Bir çok ziyaretçimizin bildiği üzere on yıllardır prensipli ve asla bal piyasası (markası, sertifikası vs ne olursa olsun) kıyaslamadığımız balımızı her yıl çok sınırlı miktarda ve çok az kişiye gönderebiliyoruz. Bunun temel nedeni her zaman bahsettiğimiz üzere, saf bal üretmenin doğal şartlara ve iklime çok bağlı olması nedeni ile taşıdığı üretim riskidir. Bizim gibi üreticiler ne kadar bal üretebileceğini önceden tahmin edemez.

Bal üretimimiz, her zaman olduğu gibi Sivas’ın Zara ilçesinin tarımdan, ulaşımdan, sanayiden ve yerleşim birimlerinden onlarca kilometre uzak 1996 m rakıma sahip özel bir mezrasında yapılmaktadır. Kısmet olursa ballarımızı Eylül başı gibi arılarımızdan alıyor ve yine Eylül ayı içerisinde uzun süreden beri bekleyen siparişlerimizi göndermeye başlıyoruz. Ürettiğimiz balın her anlamı ile saf ve eşsiz olmasının bedeli doğal olarak limitli miktarda üretilebiliyor olmasıdır. Bu nedenle daimi tüketicilerimize ve ön sipariş verenlere öncelik veriyor olacağız ve göndereceğimiz max bal miktarını üretim durumuna göre ayarlıyor olacağız. Üretmiş olduğumuz balın saflığı ve kalitesi için lütfen sitemizdeki yazılarımızı okuyunuz ve fotoğraf galerisini ziyaret ediniz.

Genellikle balımızın erkenden tükendiği ve uzun süre beklemek zorunda kaldıklarını belirten değerli ziyaretçilerimiz ; markası, belgesi, nerede üretildiği vs ne olursa olsun gövenmediğimiz ve bilmediğimiz bir balı kesinlikle sunmayız. Malesef ülkemizin genel şartları altında benzer nitelikte bal temin etmek pek mümkün olmadığı için balımız tükendiğinde (Bazı yıllar 1 ayda bazıların 4-5 ayda) bal satışını durduruz. Hiç bir zaman önceliğimiz bal satmak olmadı ve olmayacak. Bu nedenle gelen siparişleri, güvenmediğimiz ve bilmediğimiz bir balı göndererek karşılamak yerine hiç karşılamamayı tercih ediyoruz. Bu nedenle anlayışınızı rica ederiz. Herşeye rağmen, üretmiş olduğumuz bal aylarca beklemeye değer, bu nedenle ön sipariş vermenizi tavsiye ederiz. (Not: verilen ön siparişler ve miktarlarının karşılanabileceğini %100 garanti edemiyoruz. Mevsim şartlarının elverdiği ölçüde ürettiğimiz balı makul ölçüde mümkün olduğunca fazla kişiye göndermeyi tercih ediyoruz.) Şu ana kadar olduğu gibi bundan sonra da toptan bal siparişi (fiyatı ne olursa olsun) almıyoruz..

2016 yılında da %100 saf ve doğal bal üretme ayrıcalığına sahip olmaktan ve bu özel ürünü sizlerle  paylaşmış olmaktan son derece mutluyuz.

Özellikle sağlık, beslenme, diyet açısından çok büyük öneme sahip olan polen için sipariş verebilirsiniz. Detaylar için www.gercekpolen.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla.

 

Etiketler: MainPage, mainpage_welcome

Daha önce “2016 Bal Üretimi ve Siparişler” yazısı için 1 yorum yapılmıştır.

  1. Yunus Erentürk yorumladı:

    Münür amcama Denizli’den selamlar :) propolis ve bal için çok teşekkürler…Bu seneki bal için aramanızı bekliyorum…

Yorum Yapabilirsiniz.