Share |
 0535 677 52 49 (Münür Hoca)   gercekbal@gmail.com   İletişim Formu
 Bal    Polen    Propolis    Karakovan  
Polen hakkında herşey, www.gercekpolen.comDeğerli Ziyaretçilerimiz,
2016 sezonu balımız malesef tükenmiştir. Eylül 2017'ye ön sipariş verebilirsiniz. Üretim miktarımıza göre önceliği mevcut ve ön sipariş veren gerçekbal ziyaretçilerine veriyor olacağız.
 
Ülkemizde çok az kişiye nasip olan, hiç bir şekilde katkı verilmeden üretilen ve standartların çok üzerindeki balımızı tercih etmiş olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla, (www.gercekbal.com)

Biz Kimiz?

Biz aslen Sivas , Koyulhisar , Yukarıkale Köyündeniz.

Asli görevimiz olan öğretmenliğin yanında , yaklaşık 40 yıldır arıcılık yapmaktayız.  Arıcılık zevkle yaptığımız hobilerimizden bir tanesi. Yılların vermişi olduğu bilgi , birikim ve deneyimle arılarımızdan en özel , sağlıklı , doğal ( günümüzün moda deyimi ile organik )  ve kaliteli bal üretmekteyiz.

Hepimizin çok iyi bildiği gibi ; bal sadece sıradan bir gıda maddesi değildir. Sağlık açısından kendi başına bir önem arzettiği gibi , bir çok ilaç ve klinik üründe de kullanılmaktadır.

Saf bal ile katkılı balı ayırt etmek gerçekten çok zordur.  Bu nedenle her işte olduğu gibi en önemli unsur güvendir.  Böyle bir web sitesi ile ürünümüz ile ne kadar idialı olduğumuzu , bize güvenilebileceğini ve siz bal tüketicilerinin bilinçlendirilmesini amaçlıyoruz.

Arıya  bir başka gözle baktığımızda, kendimize ve çocuklarımıza tarih boyunca örnek olarak aldığımız bir durumla karşılaşıyoruz. Arıların çalışkanlığı, üretme azmi, birlikteliğin verdiği üretkenlik , güç ve görev paylaşımı, katılımcılık ve daha bir çok konuda bunu görmek mümkündür.

Tüm bu nedenler bizlerin arıya ve arıcılığa gerçek değerini verme, üretmiş oldukları balları güvenle tüketilmesini sağlama gayretimiz bizim gurur kaynağımızdır.

Ticari bir anlayış ile sürdürmediğimiz arıcılık çalışmalarımızda , en büyük kazancımız ; ailemize ve çevremize sağlıklı , saf balı sunabilmek ve onları bu değerli besinden mahrum etmemektir.

Sitemiz sayesinde , bugüne kadar büyük bir şevkle ürettiğimiz ve yakın çevremize sunduğumuz ballarımız ile sizleri tanıştırmak istiyoruz. Hangi şartlarda ve ortamlarda bu balları ürettiğimizi anlatmak, bal ve arıcılık ile ilgili bilgilerimizi sizlerle paylaşmayı diliyoruz. Web sitemizde yer alan tanıtım sayfalarıyla da ; yaşadığımız , arılarımızı barındırdığımız memleketimizi size tanıtmak istiyoruz. Saygılarımızla…

Mail                 : gercekbal@gmail.com

Demir Eroğlu   : 536 579 66 66
Münür Eroğlu  : 535 677 52 49 – 505 944 14 41 

Adres              : Demir Eroğlu , Eğriçimen Yaylası – Koyulhisar / SİVAS