Share |
 0535 677 52 49 (Münür Hoca)   gercekbal@gmail.com   İletişim Formu
 Bal    Polen    Propolis    Karakovan  
Polen hakkında herşey, www.gercekpolen.comDeğerli Ziyaretçilerimiz,
2016 sezonu balımız malesef tükenmiştir. Eylül 2017'ye ön sipariş verebilirsiniz. Üretim miktarımıza göre önceliği mevcut ve ön sipariş veren gerçekbal ziyaretçilerine veriyor olacağız.
 
Ülkemizde çok az kişiye nasip olan, hiç bir şekilde katkı verilmeden üretilen ve standartların çok üzerindeki balımızı tercih etmiş olan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.
Saygılarımızla, (www.gercekbal.com)

Bal Siparişi

Gerçek Bal ;  Koyulhisar , Suşehri ve Zara ilçelerinin çiçekli vadilerinde doğal yöntemlerle ve katkısız olarak üretilmektedir.

Balımızın içerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi , ilaç , şeker vs. bulunmamaktadır. 1970 yılından bu yana tecrübe ve bilgi birikimimiz ile prensiplerimizden taviz vermeden , idealist bir inançla , saf bal üretimine devam etmekteyiz.

Malesef piyasada satılan balların büyük çoğunluğu şeker katkılıdır. Tüketicilerimiz de bu konuda oldukça biliçsiz olmaları şekerli bal üretimini adeta teşvik etmektedir. Web sitemizdeki yazıların öncelikli amacı bal tüketicilerini bilgilendirmek ve bal alırken bilinçli hareket etmelerini sağlamaktır.

Sipariş vermeniz durumunda ; ister süzme bal ister petekli olarak 1 çerçeve bal en doğal haliyle kovandan alıp , büyük petekli dilimler halinde dilimlenip sızdırmaz kutularda paketlenerek adresinize kargo ile gönderilmektedir. 1 çerçeve bal yaklaşık 2-3 kg civarında gelmektedir.

Sipariş için adres ve telefon bilginizi vermeniz yeterlidir. Balınız adresinize kargo ile gelir. Tutarı da hesap numaramıza yatırmanız yeterlidir.

Bunun dışında sizden istediğimiz tek şey balımızı aldıktan ve tadına baktıktan sonra yorum ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızdır.

Sipariş vermek isterseniz gercekbal@gmail.com adresine lütfen mail atın. Kısa sürede size geri dönülecektir.

Saygılarımızla.

 

Demir EROĞLU  ( Emekli Öğretmen – Koyulhisar )    0 536 579 66 66

 

 

 

Münür EROĞLU  ( Öğretmen – Suşehri )                    0 535 677 52 49

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Bal ve arıcılık ile ilgili duyurularımız için lütfen buraya tıklayıp mail adresinizi bırakın.