Ürünlerimiz ;

 
Balımızın saflığı ve doğallığı Gıda Analiz Laboratuvarı raporu ile belgelenmiştir. Talep etmeniz durumunda analiz raporunu Whatsapp üzerinden sizinle paylaşmak ve sorularınıza cevap vermek bizi mutlu edecektir. Whatsapp Hattımız : 05055124224
 
Petek Bal
Petek balımız yerleşim yerlerinden uzakta en doğal haliyle üretilir. Kendi mumlarımızdan üretilmiş olan temel petek kullanılmaktadır.  Üretiminde hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Arılarımız kilometrelerce genişlikteki arazide yüzlerce çiçek ve bitki türünü gezerek bu özel balı üretirler. Günün her saatinde 7 den 77'ye her yaşta güvenle tüketilebilir. Vitamin ve mineral deposu , sağlık kaynağıdır.
Petek bal siparişi için lütfen tıklayınız.

Karakovan Bal
Arı kovanlarımız 1980 metre yükseklikteki arazimizde yerleşik olup , arılarımız 2500-1600 metre arasında yaylım alanına sahiptir. Balın üretildiği bölgede hiç bir tarım arazisi bulunmamaktadır. Temel petek kullanılmadan üretildiği için özellikle peteği ile birlikte balı tüketmeyi tercih edenler için vazgeçilmezdir.
Karakovan bal siparişi için lütfen tıklayınız.

Süzme Bal
Gerçekbal süzmeleri kesinlikle her hangi bir işleme tabi tutulmaz, ısıtılarak kristalize olması önlenmez.
Süzme bal siparişi için lütfen tıklayınız.

Polen
Çiçek çeşidinin bol olduğu bölgemizde , limitli miktarda gerçek ve yüksek kalitede polen elde etmekteyiz. Polen ; dünyada içinde en fazla farklı madde olan ürün, arının temel besini ve B vitamini deposudur.
Polen siparişi için lütfen tıklayınız.

Propolis
Dünyanın en güçlü doğal antibiyotiğidir. Tıpta, ilaç üretiminde ve kozmetikte önemli oranda kullanılmakla beraber son yıllarda propolis üzerine ilgi ve araştırmalar artmıştır. Sitemizde propolis ile ilgili çok sayıda bilgi bulunmaktadır. 

Sayfamızı Paylaşın

İletişim

0535 677 5249
Yukarıkale Mahallesi – Koyulhisar Sivas
gercekbal@gmail.com

Sosyal Hesaplar

Facebook Sayfamız