Polen Propolis Arı Sütü


Arı Sütü, Polen, Propolis ve Arı Zehri

Arı Sütü: Bir haftalık genç arıların yutak altı bezlerinden salgıladıkları bir enzimdir. Arılar arı sütünü sadece kraliçe arı ve yavru arıların beslenmesi için üretirler. Mucizevi etkilerle sahip çok etkili bir üründür.

Polen: Hayatımızın her alanında bulunan çiçeklerin hücreleridir. Arılar bir çiçeğe kondukları zaman çiçek üzerindeki polen tozları arı üzerine yapışır. Arılar üzerlerine yapışan bu toz zerreciklerini salgıladıkları sıvı yardımıyla bir birine yapıştırarak ayaklarına tuttururlar ve kovana taşırlar. Kansızlıktan prostat rahatsızlıklarına kadar inanılmaz faydaları olan bir üründür. Bu linki tıklayarak polen siparişi verebilirsiniz.

Propolis: Arılar tarafından değişik bitki tomurcuklarından, yaprak ve gövdelerinden toplanıp biriktirilen reçinemsi bir madde olan Propolis, dünya da bilinen en güçlü antioksidan kaynağı, en güçlü doğal antibiyotiktir. Arının en özel ürünlerinden birisidir.

Arı zehri: Eskiden beridir bal arısının zehri çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir. Bal arısının zehrinin özellikle romatizmal, eklemsel ve çeşitli dermatolojik hastalıklarda kullanımı öteden beri çeşitli kaynaklarda sıkça işlenmiştir. Kontrollü bir şekilde bal arısına problemli olan bölge sokturularak tedavi uygulanmıştır. Bu tedavi yöntemi kesinlikle uzman gözetiminde yapılmalıdır. 

 

Arı Sütü, Polen, Propolis ve Arı Zehri Nedir?